Centrum Medyczne Promed

Szukasz miejsca, w którym Twoje zdrowie będzie pod dobrą, profesjonalną i troskliwą opieką? Gdzie nowoczesny sprzęt zdiagnozuje Twoje problemy i umożliwi właściwe leczenie oraz profilaktykę?

Nowoczesne Centrum Medyczne PROMED Sp. z o.o. to indywidualne podejście do pacjenta w sposób, zapewniając dyskrecję oraz profesjonalizm, innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych dzięki czemu możemy zapewnić a wysokiej jakości usługi.
Naszą główną misją jest przede wszystkim troska o zdrowie i samopoczucie Pacjentów, a także ich komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesne poradnie lekarza rodzinnego, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne obsługiwane przez starannie dobraną kadrę medyczną.

Świadczymy usługi w ramach kontraktu z NFZ oraz usługi komercyjne.

Dla tych, którzy chcą nie tylko dbać o zdrowie, ale również o swój wygląd, otworzyliśmy Klinikę Medycyny Estetycznej Pro-Age. Znajduje się ona na 1 piętrze naszego centrum i oferuje nowoczesne zabiegi poprawiające estetykę i jakość życia naszych pacjentów.

W Pro-Age stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne technologie. Nasze urządzenia są najnowszej generacji, co gwarantuje skuteczność i minimalizuje czas rekonwalescencji. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w medycynie estetycznej i kosmetologii, aby zapewnić dostęp do najlepszych dostępnych rozwiązań.

Promed Będzin biopsja cienkoigłowa NFZ

Certyfikaty