Leczenie hemoroidów metodą Barrona w Promed Będzin

 

Hemoroidy – problem, o którym wielu woli milczeć, jednak jego wpływ na jakość życia jest nie do przecenienia. Dyskomfort, ból, a nawet wstyd mogą znacząco obniżyć komfort codziennego funkcjonowania. Na szczęście, dzięki postępom w medycynie, istnieją skuteczne metody leczenia, które oferują ulgę i możliwość powrotu do pełni zdrowia. Jedną z najnowocześniejszych i najmniej inwazyjnych jest Metoda Barrona- zabieg, który przeprowadza specjalista chirurg Jakub Kodrębski z PROMED Będzin.

Czym jest Metoda Barrona?

Metoda Barrona, znana również jako gumkowanie żylaków, to przełomowa technika leczenia hemoroidów, która ma dużą skuteczność i minimalne ryzyko powikłań. Procedura polega na umieszczeniu małego gumowego pierścienia na podstawie hemoroidu za pomocą specjalnego aplikatora. Pierścień ten przerywa dopływ krwi do guzka, co prowadzi do jego obumarcia i naturalnego odpadnięcia w ciągu 7-10 dni. To rozwiązanie oferuje szybką i bezbolesną ulgę, eliminując konieczność długiego okresu rekonwalescencji.

Dlaczego warto wybrać Metodę Barrona?

Leczenie zachowawcze hemoroidów, takie jak maści czy czopki, może jedynie tymczasowo łagodzić objawy, nie rozwiązując problemu. Bez właściwej interwencji, stan może się pogorszyć, prowadząc do poważniejszych komplikacji. Metoda Barrona, dzięki swojej nieinwazyjności, stanowi bezpieczną alternatywę dla bardziej drastycznych metod leczenia, takich jak operacja chirurgiczna. Pozwala ona na szybkie powrócenie do normalnej aktywności bez obawy o długotrwały ból czy inne powikłania.

Skonsultuj się z ekspertem

Dr Jakub Kodrębski, ceniony specjalista chirurgii z PROMED, posiada bogate doświadczenie w stosowaniu Metody Barrona. Jego zaangażowanie i profesjonalne podejście do pacjenta gwarantują najwyższy standard opieki. Skonsultowanie się z dr Kodrębskim może być pierwszym krokiem do pokonania problemu hemoroidów i odzyskania pełni komfortu życia.

Jak umówić się na konsultację?

Jeśli hemoroidy zakłócają Twój spokój i komfort życia, nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację z dr Jakubem Kodrębskim i dowiedzieć się więcej o Metodzie Barrona oraz innych dostępnych opcjach leczenia. Aby umówić wizytę, prosimy o telefon pod numer: 32 76 25 331. Nie pozwól, by hemoroidy dłużej kontrolowały Twoje życie. Skorzystaj z szansy na szybką i skuteczną ulgę dzięki nowoczesnym metodom leczenia w PROMED.

Kontakt

Zachcamy również do obserwowania naszego profilu na facebooku.